+90 212 565 45 67 info@panmak.com

Hakkımızda

Panmak Makina, 1980

Ozan Pandar

Ozan Pandar

Kurucu

Küçükken babamın ufak atölyesinde makinelerin küçüklü büyüklü parçalarının bir araya getirilerek nasıl essiz çalışma sistemleri haline dönüştüğünü hayranlıkla izlerdim. Eve gelince ben de bulduğum tüm aletleri söküp içlerini inceler, tekrar birleştirmeye çalışırdım. Ne kadar büyüsem de bu tutkum hiç değişmedi. Makineleri her zaman büyüleyici buldum ve bu tutkumun peşinden gittim. Bugün ikinci kuşak olarak babamdan aldığım meşaleyi gururla taşıyıp, müşterilerimiz için makineleri tasarlamaya, üretmeye devam ediyorum.

panmak hakkımızda

41 Yılı Aşkın Süredir Uzman ve Dürüst Hizmet Sunmak

Tarihcemiz

1980 yılında PANDARLAR Makine olarak makine imalatına başlayan firmamız, 2010 yılı itibari ile ticari hayatına PANMAK MAKİNE olarak devam etmektedir.

Kurulduğu günden itibaren yurtiçi ve yurtdışı birçok projeye başarılı bir şekilde imza atmanın gururunu yaşayan firmamız, makine imalatında sektörünün öncü mühendislik firmalarından biri olmayı başarmıştır.

 

Hizmetlerimiz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına çok yönlü çözümler geliştirerek keşif, projelendirme, üretim ve montajla beraber anahtar teslim proje hizmeti sunmaktayız. Satış sonrası hizmetler ve uzman montaj kadromuzla müşterilerimizin her zaman yanındayız.

Firmamız ayrıca AR-GE çalışmalarına oldukça önem vermektedir. Bayrampaşa’daki atölyemizde başarılı tasarım ekibimizle sektördeki ihtiyaçlar doğrultusunda müşterilerimize yeni makineler geliştirmeye devam etmekteyiz.

Uzmanlarımız

panmak sahibi

Ozan Pandar

Makina Mühendisi

satış sorumlusu

İpek Pandar

Satış ve Pazarlama Müdürü

İlknur Eskikurt

İdari İşler Müdürü

Mutlu Müşteriler

Satıcı değil de sizden biriymiş gibi davranan bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Bize yeni makine satmak yerine üretimde kullandığımız makineyi daha aktif nasıl kullanabileceğimizi göstermiş ve büyük bir maliyetten kurtarmıştır. Ticaretin sadece para kazanmak olmadığını gösterdiği için Nazmi ve Ozan Usta’ya teşekkür ediyorum.

Kenan

Uzun süredir sorun çıkaran ithal makinemizi alarak, onun yerine türk malı, sorunsuz çalışan yeni makinemizi kuran profesyonel şirket. Kurulumdan sonra bile bizi belirli periyotlarla ziyaret ederek yanımızda olduklarını her zaman hissettiriyorlar. Ülkemiz adına Panmak’la gurur duyuyorum ve çok yakında sektörde adını daha fazla duyacağımıza inanıyorum.

Mehmet

panmak makine

Hakkımızda

1980 yılında faaliyetine Pandarlar Makine adıyla başlayan şirketimiz, 2010 yılında adını Panmak Makine olarak değiştirildi. Ülkemizde makine imalatına liderlik eden şirketimiz sanayi makineleri üretimi yapmaktadır.
Kırk yılı aşkın deneyimimiz ve yetkinliğimizle yurtiçi ve yurtdışında pek çok başarılı projeyi hayata geçirmiştir. Mühendislik bilgilerimiz ve deneyimlerimizi, müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına yönelik olarak kullanmaktayız. Panmak Makine olarak çok yönlü sanayi makineleri üretmek adına keşif, projelendirme, üretim ve montaj hizmetleri sunmaktayız. Bunun yanı sıra satış sonrası destek hizmetleri ve montaj hizmetleri ile müşterilerimizi süreç boyunca desteklemeyi bir ilke haline getirdik.
Üretici garantisi olan bu makineler, otomotiv sektörü, kuyumculuk sektörü, motosiklet ve ticari araç sektörü gibi sektörlerde kullanılmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz etmekteyiz bu nedenle çeşitli uygulamalar için kullanıcı dostu ekipman sunmaktayız.
Panmak Makine tarafından üretilen kaplama makineleri, müşteri talepleri doğrultusunda belirlenen kapasitede altın, gümüş, rodyum, nikel, paladyum ve platin kaplaması için kullanılmaktadır.

 

Hidrozon kaynak makinası, küçük ve orta ebattaki parçaların kolay bir şekilde kaynak yapılabilmesini sağlamaktadır. Kaynak makinaları, ince kaynak gerektiren alanlarda uygun kullanımlar sunmaktadır.

Tavlama fırını ürünleri ise değerli alaşımların tavlanması ve deoksidasyon işlemi için kullanılmaktadır.
Hidrolik pres makineleri metal malzemeleri preslemek, dökmek, ezmek ve kalıplamak için kullanılmaktadır.
Sinter bant fırın ürünleri ise elektrik ısıtmalı konveyör sistemli sinterleme fırınlarıdır.
Bunun dışında Panmak Endüstriyel Makine, metal tavlama, sinterleme fırınları, kuyumcu makineleri, konveyör fırınlar, hidrojen jenaratörleri, hızlı hidrolik pres makineleri, tünel fırınları, tavlama fırınları, mermer madenleri için elmas kesiciler, pişirme ve işleme makineleri üretmektedir.
Sanayi sektöründe faaliyet gösteren birçok işletmede demirbaş olarak kullanılması gereken yüksek işlevli ve çok yönlü sanayi makineleri, müşterilerin talepleri doğru şekilde analiz edilerek tasarlanmaktadır.
Panmak Makine olarak AR-GE çalışmalarını da oldukça önemsemekteyiz. Bayrampaşa’da bulunan atölyemizde deneyimli ve yetenekli tasarım ekibimizle birlikte sektörel ihtiyaçları karşılamaya yönelik sanayi tipi makineler üretmekteyiz.

İhtiyacınız olan makineyi bize anlatın

Beraber tasarlayalım

İrtibata Geçin