+90 212 565 45 67 info@panmak.com

Yazılar

Hidrolik Pres Makinesi

Hidrolik Pres Makinesi

Hidrolik pres makinesi, kuyumculuk sektöründe silindir vasıtasıyla astarın çekilmesi ve belirli bir şekilde kesilmesi ardından üzerine bir kat daha astar çekilmesi, kaynatılması ve içi boş düşük gramlı ve estetik pres mal olarak üretilmesi işlemidir.

HİDROZON KAYNAK MAKİNESİ

HİDROZON KAYNAK MAKİNESİ

Hidrozon kaynak makinelerinin en yaygın olarak kullanıldığı alan kuyumculuk sektörüdür. Bu makine, endüstriyel uygulama için sudan saf hidrojen ve oksijen üretmek için güvenli ve uygun maliyetli bir teknolojidir.

KAPLAMA MAKİNESİ

KAPLAMA MAKİNESİ

Kuyumculuk sektörünün vazgeçilmezi olan kaplama makinesi, herhangi bir mücevher parçasının dayanıklılığını, yansıtıcılığını ve parlaklığını büyük ölçüde artırabilir.

Panmak Sinter Bant Fırın

Panmak Sinter Bant Fırın

Sinterleme fırınları, standart toz metalurjik uygulamalarını oluşturan yaygın endüstriyel sistemlerdir. Prensip olarak, tüm sinter bant fırın modelleri koruyucu gaz atmosferi altında çalışmaya uygundur.

Panmak Tavlama Fırını

Panmak Tavlama Fırını

Panmak tavlama fırını, değerli madenleri tavlamak için kullanılan bir makinedir. Tavlama işlemi, bir metali daha sünek hale getirmek ve sertliğini azaltmak için kimyasal veya fiziksel özelliklerini değiştirmek için kullanılan bir ısıl işlemdir.

Tünel Fırın 2022 – Panmak

Tünel Fırın 2022 – Panmak

Panmak tünel fırını genel olarak değerli madenler, içi dolu zincirler, içi boş zincirler ve benzer ürünlerin kaynatılması ve tavlanması amacıyla kullanılan bantlı bir fırın türüdür.

Son Yorumlar
Latest comment

Gösterilecek yorum yok.

Bize Ulaşın

Soru ve yorumlarınız için bizimle iletişime geçin.

Orta Mahalle Maltepe Caddesi Alba Sanayi Sitesi D-Blok Kat:3 No:297 Bayrampasa/Istanbul

    Mesaj Gönderin